Regulamin

1. Sklep Lniane.pl jest własnością firmy:
Pozytor Adrian Sobczyński
ul. Wersalska 47/75 lok. 304
91-212 Łódź
NIP 727-243-32-02
REGON 100197264
wpisanej do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Łodzi ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 54756. Główny przedmiot działalności wg. PKD 5261Z

Sklep internetowy Lniane.pl realizuje sprzedaż poprzez stronę www. Do prawidłowego korzystania ze strony konieczne jest posiadanie komputera z procesorem min. 200MHz, 64MB RAM, kartą graficzną obsługującą rozdzielczość 800×600, 256 kolorów oraz przeglądarki stron internetowych (Internet Explorer (wersja 6.0), Opera, Mozilla Firefox).

Użytkowników serwisu oraz strony Lniane.pl obowiązuje zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym.

2. Wszystkie podane ceny towarów zawierają podatek VAT. Ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki, które są doliczane do całości zamówienia w momencie jego skompletowania oraz akceptacji koszyka zamówień.

3. Istnieją następujące możliwości płatności za towar: przelewem, przy odbiorze, mTransfer, MultiTransfer, Przelew24, Płacę z Inteligo, Płać z Nordea, Karta kredytowa (VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych).

4. Klienci zarejestrowani w sklepie Lniane.pl otrzymują co pewien okres kupony promocyjne uprawniające ich do dokonywania zakupów z rabatem. Kupony te wysyłane są na adres email podany przy rejestracji w czasie trwania akcji promocyjnej do zarejestrowanych klientów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie poprzez email informacji o promocjach i nowościach. Każdorazowo do kuponu dołączona jest instrukcja użycia kuponu oraz reguły dotyczące zakupu rabatowego.

5. Zakupione produkty są wysyłane przesyłką priorytetową za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub Poczty Polskiej. Zryczałtowany koszt przesyłki kurierskiej GLS wynosi 16,00 zł. W przypadku płatności przy odbiorze do zryczałtowanego kosztu przesyłki kurierskiej GLS doliczany jest jeszcze koszt pobrania w wysokości 10 zł. Przy zamówieniu przekraczającym wartość 400 zł koszty przesyłki kurierskiej GLS pokrywa sklep za wyjątkiem płatności przy odbiorze.

Zryczałtowany koszt przesyłki “Poczta Polska list polecony ekonomiczny” jest zależny od wagi przesyłki i wynosi:
0g – 350g – 7,50 zł
350g – 1000g – 8,30 zł

Zryczałtowany koszt przesyłki “Poczta Polska list polecony priorytetowy” jest zależny od wagi przesyłki i wynosi:
0g – 350g – 8,30 zł
350g – 1000g – 11,00 zł.

Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

6. Lniane.pl zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu email, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

7. Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze. Do tego czasu należy doliczyć czas potrzebny firmie kurierskiej GLS lub Poczcie Polskiej na realizację dostawy. Doręczenia zamówionego towaru należy się spodziewać po 4-7 dniach od zamówienia.

8. Klient ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru bez podawania przyczyn. Warunkiem jest zgłoszenie tego faktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki listem poleconym na adres sklepu lub poprzez zgłoszenie mailowe na adres: biuro @ lniane.pl. W przypadku odstąpienia towar powinien zostać zwrócony niezwłocznie, nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni. Klient ma prawo zapoznać się z towarem w granicach zwykłego zarządu, czyli w sposób, jaki byłoby to możliwe podczas robienia zakupów w sklepie tradycyjnym. W przypadku zwrotu towaru, który będzie nosił ślady użytkowania sklep zastrzega możliwość dochodzenia swoich praw z tytułu obniżenia wartości towaru na drodze sądowej.

9. Zwrot pieniędzy następuje w terminie do 14 dni od odstąpienia lub w przypadku zakupu na firmę od otrzymania podpisanej faktury korygującej.

10. Jeżeli przed upływem dwóch lat od dnia zakupu, klient stwierdzi niezgodność towaru z umową powinien, na własny koszt, dostarczyć towar na adres:
Pozytor Adrian Sobczyński, ul. Wersalska 47/75 lok. 304, 91-212 Łódź
opisując stwierdzoną niezgodność. Towar należy dostarczyć przed upływem dwóch miesięcy od momentu stwierdzenia niezgodności.

11. Klient ma prawo żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Sklep zobowiązuje się do udzielenia informacji o rozpatrzeniu reklamacji w ciągu 14 dni od jej zgłoszenia.

12. W przypadku zakup na fakturę VAT wymagane jest zaznaczenie tego podczas składania zamówienia. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku, faktura VAT nie musi zawierać podpisu odbiorcy faktury. Od 1-ego maja 2004 nie ma obowiązku wysyłania upoważnienia do wystawiania faktury bez podpisu.

13. Warunki dostawy określone w regulaminie dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski.

14. Informujemy, że administratorem danych osobowych przekazywanych przez witrynę Lniane.pl jest firma Pozytor Adrian Sobczyński z siedzibą przy ul. Wersalska 47/75 lok. 304, 91-212 Łódź.

15. Dane osobowe wykorzystywane są do realizacji i obsługi zamówień składanych w sklepie internetowym Lniane.pl. Jeżeli klient wyrazi zgodę poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola, dane mogą zostać wykorzystane także do przesłania drogą elektroniczną informacji o promocjach i nowościach.

16. Administrator danych zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. “O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

17. Sprawy sporne można zgłaszać na adres email biuro @ lniane.pl .

18. Sklep Lniane.pl w swojej działalności stosuje Europejski Kodeks Postępowania w Handlu Elektronicznym oraz posiada Certyfikat Euro-Label Bezpieczne Zakupy. Klienci lniane.pl mogą korzystać, w przypadku sporu ze sklepem, z usługi pozasądowego rozstrzygania sporów, którą świadczy operator Certyfikatu.

Pełne zaufanie i bezpieczeństwo!

Jako jeden z pierwszych e-sklepów w Polsce, już roku 2006 posiadamy certyfikat Euro-Label. Ten europejski symbol jakości polecają oficjalne instytucje, miedzy innymi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Euro-label

Infolinia:

801 000 308 42 299 68 62 510 275 559
Fax: 42 209 17 39
E-Mail: biuro@lniane.pl
SZYBKA DOSTAWA KURIER GLS

Koszt przesyłki na terenie Polski:

  • GLS – 16 zł
  • GLS płatność za pobraniem – 26 zł
*
  • Poczta Polska list polecony ekonomiczny
  • (płatność za pobraniem niedostępna, przesyłki o wadze max. 1kg)
  • - od 0g do 350g – 7,50 zł
  • - od 350g do 1000g – 8,30 zł
*
  • Poczta Polska list polecony priorytetowy
  • (płatność za pobraniem niedostępna, przesyłki o wadze max. 1kg)
  • - od 0g do 350g – 8,30 zł
  • - od 350g do 1000g – 11,00 zł
*
_
____
____________
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej.